Суперм'яка наволочка яскраво-червоного кольору з рельєфним малюнком, який підкреслює різні відтінки ворсу та фону. Виберіть із широкого діапазону кольорів або змішайте декілька. Виготовлений із переробленого поліестеру.
Застібка дозволяє легко зняти чохол і випрати його в пральній машині.
Тканина з переробленого поліестеру. Використання відходів як сировини на крок наближає нас до більш сталого майбутнього
Підходить для внутрішніх подушок 65x65 см.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Сушити в пральній машині, низька температура (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не хімчистити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Наволочка |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина | 65 см |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Майдан |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 607 ₴



