
IKEA ROSENMANDEL(705.390.68), штори затемнені, пара, темно-зелений
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.390.68
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Чорна штора ROSENMANDEL з ефектом темно-зеленого меланжу, схожого на вовну, створює спокійну атмосферу у вітальні чи спальні без відчуття важкості. Легко комбінується зі шторами та іншим текстилем.
Плотні штори блокують світло та повністю затемнюють кімнату.
Тережні штори дають змогу повісити штору безпосередньо на штангу за допомогою тунелю або петель. Ви також можете повісити штори на штангу за допомогою затискачів і гачків.
Верхня стрічка дозволяє легко робити складки за допомогою гачків RIKTIG.
Використання застібок і гачків зазвичай надає більш формального та урочистого відчуття, коли спорядження не видно.
Штора, 1 пара.
Розмір відповідає довжині кожної окремої штори.
Затемнювальна плівка знизу збігається з кольором зверху.
Колір і вид тканини можна легко поєднувати з шторами та інший текстиль.
Сировина в цьому продукті підлягає переробці. Перевірте правила переробки у вашому муніципалітеті та перевірте, чи є у вашому районі станції переробки.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
100% поліуретан
Машинне прання за максимальна температура 30°C, нормальний процес.
Не відбілювати.
Не відбілювати сушильна машина для сушіння білизни.
Прасуйте при макс. 110°C.
Рекомендовано використовувати парову праску .
Не піддавайте хімчистці.
Працюйте лише зверху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина | 300 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Поверхня | 4.10 м2 |
| Світлофільтруючі властивості | Затемнення |
| Тип | Шторна стрічка |
| Ширина | 135 см |
- Ціна: 1 544,15 ₴







