
IKEA FEJKA(105.486.31), штучне рослина в горщику, критий/зовнішній висить/папороть
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.486.31
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Оточіть себе зеленню - без зусиль. Ця жива кімнатна рослина принесе енергію у ваш дім і створить затишну й жваву атмосферу, якою ви та ваші гості зможете насолоджуватися цілий рік.
Реалістична штучна рослина, яка виглядає чудово з року в рік.
Ідеально, якщо ви не можете мати живу рослину і люблю красу природи.
Він однаково добре працюватиме вдома, у вітальні чи ванній кімнаті, як на балконі чи в домашньому офісі.
Ідеально, коли у вас є щось краще, ніж поливати рослини та видаляти мертве листя.
Можна використовувати в приміщенні або на вулиці.
Пластиковий пластик (мін. 20% перероблено)
Пластик (мін. . 40% перероблено)
Поліпропілен пластик (мінімум 70% перероблений), цемент
Протріть вологою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота рослини | 47 см |
| Діаметр горщика | 12 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Підходить для | Для внутрішнього та зовнішнього використання |
- Ціна: 617,66 ₴




