
IKEA SVARTSTARR(005.573.72), Фіранки для душа, білий/сірий
1 041 ₴
926,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.573.72
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Елегантна біла фіранка для душу з м’якою змієподібною структурою та плетеними сірими смугами, видимими з обох сторін. Ідеально підходить для поєднання з відповідними банними рушниками FREDRIKSJÖN для повністю узгодженого стилю.
Щільна тканина з покриттям водовідштовхувальний.
Змієподібна структура завіси для душу створює природну хвилясту поверхню, що нагадує делікатну тканину.
Доповнюється кільцями для штор для душу та штангою для штор для душу.
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Машинне прання макс. 40°C, звичайний процес.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Прасувати при максимальній температурі 110°C.
Прасувати негайно після прання
Не піддавати хімчистці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Ваги. | 103 г/м2 |
| Довжина | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Поверхня | 3.60 м2 |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 926,49 ₴




