
IKEA KLARBÄR(805.084.29), квітковий горщик з підставкою, всередині/зовні сіро-коричневий
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.084.29
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Горщики KLARBÄR, розроблені Ілзою Кроуфорд, підходять для різноманітних рослин, від кактусів до троянд, як у приміщенні, так і на вулиці. Шамотне скління створює матову шорстку поверхню з сирим виглядом.
Простий і позачасовий горщик, який підкреслить ваші рослини, і його легко розмістити будь-де.
Можна висаджувати безпосередньо в горщик, оскільки він має дренажні отвори на дні та блюдце для збору надлишку води.
Горщик є морозостійким і може стояти на вулиці за мінусових температур, якщо він порожній і накритий.
Ви можете поєднати це кашпо з іншими нашими продуктами, розробленими Ілзою Кроуфорд, щоб створити узгоджений стиль у вашому домі.
Можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
Можна завершити із наклейками FIXA для захисту підлоги для захисту надзвичайно чутливих поверхонь.
керамічний посуд, кольорова глазур
кераміка, глазур
Збризніть водою та висушіть на повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 16 см |
| Властивості | з блюдцем |
| Внутрішній діаметр. | 16 см |
| Діаметр горщика | 15 см |
| Зовнішній діаметр | 17 см |
| Колір | сірий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Керамічні |
| Підходить для | Для внутрішнього та зовнішнього використання |
- Ціна: 617,66 ₴







