
IKEA ANKARSPEL(104.900.84), підвісний світильник, олов'яний ефект
2 233 ₴
- Немає в наявності
- Код: 104.900.84
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Насолоджуйтеся спільною темою у вашому домі з незмінними традиційними лампами ANKARSPEL. Матова поверхня виглядає як жерсть, дроти обплетені тканиною, а кронштейни та головки ламп легко направляти.
Лампа забезпечує приємне освітлення в їдальні та розподіляє добре спрямоване світло на обідній стіл або барну стійку.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує опалово-білу світлодіодну лампочку E27.
Використовуйте матову лампочку, якщо у вас звичайний абажур або лампа, і ви бажаєте рівномірного розсіяного освітлення.
Використовуйте прозору лампу, якщо у вас є абажур або лампа з перфорованим або вирізаним візерунком або іншим легким, відкритим дизайном і хочете, щоб візерунок відбивався від стіни чи стелі.
Може знадобитися спеціальне поводження з відходами. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до місцевих органів влади.
Призначений для підвішування до стелі.
Гак для стелі продається окремо.
алюміній, акрилове покриття
Протріть сухою тканиною.
Очистіть м’якою тканиною, змоченою води.
Продукт має маркування CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 18 см |
| Довжина кабелю | 1.6 м |
| Діаметр плафона | 38 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Макс. | 16 ватів |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Спрямоване освітлення |
- Ціна: 2 233 ₴




