-11%

IKEA KIVIK(205.275.05), кришка кутової секції, Антрацит трезунд
15 609 ₴
13 892,01 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.275.05
Відправка з 12 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це резервна кришка. Рама продається окремо.
Тканина, задня частина:
100 % поліестер (100% перероблений)
Тканина:
78% бавовна, 22% поліестер (100% перероблений)
Знімний чохол
Машинне прання, макс. 40°C, нормальний процес.
Прати окремо
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Праска, макс. 150 °C.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, нормальний процес.
Стійкість до стирання цього покриття перевірено на 40 000 циклів. 15 000 циклів або більше підходить для побутових меблів для щоденного використання. Оцінка понад 30 000 циклів свідчить про хорошу стійкість до стирання.
Покриття має рівень світлостійкості 6 (стійкість до вицвітання) за шкалою Від 1 до 8. Згідно з галузевими стандартами, рівень світлостійкості 4 або вище підходить для домашнього використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 30.7 л |
| Вага | 6.9 кг |
| Вага нетто | 6.29 кг |
| Ваги. | 6.87 кг |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 76 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина |
| Форма | Куточок |
| Ширина | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 892,01 ₴

