
IKEA METOD / MAXIMERA(194.633.78), stj шафа / корзина др / ящик / двері, чорний / Sinarp коричневий
11 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.633.78
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-коричневими фасадами SINARP з масивними дерев’яними краями ви отримаєте кухню, повну характеру та дрібних деталей.
Ящик закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Ящик, який повністю висувається, забезпечує хороший огляд і доступ до вмісту.
Ящик на безшумних напрямних з упором
Шухляда закривається автоматично
М'які та безшумні ящики з висувним упором
Ідеально підходить для зберігання каструль, сковорідок і посуду.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручками або ручками.
Двері/лицьова панель ящикаДСП
дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
масив дерева, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальний матеріал
сталь
Поліпропіленовий пластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи скибку деревини в цьому виробі як верхній шар на ДСП замість просто масивної деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного виробу. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас базової шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Зовнішній вигляд | Дуб |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку), Дерев'яний шпон |
| Тип | Нижній шафа |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 11 799 ₴



