
IKEA METOD(594.676.14), надбудова для холодильника/морозильника, білий / Сінарп коричневий
5 713 ₴
- Немає в наявності
- Код: 594.676.14
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-коричневими фасадами SINARP з масивними дерев’яними краями ви отримаєте кухню, повну характеру та дрібних деталей.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для чищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
дверіДСП
дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
масив дерева, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи скибку деревини в цьому виробі як верхній шар на ДСП замість просто масивної деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного виробу. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас шафи для льоду/морозильникаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопильної промисловості та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Верхня шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні | |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 5 713 ₴

