
IKEA METOD(394.077.77), навісна шафа поз, білий / Stensund beige
6 768 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.077.77
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з бежевими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплом і майстерністю.
Дверцята плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП, Акрилова фарба, Поліефірна фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ABS пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 6 768 ₴


