
IKEA METOD(693.917.46), навісна шафа поз, чорний / Lerhyttan чорний тонований
9 285 ₴
- Немає в наявності
- Код: 693.917.46
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Дверцята плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція житла; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина і ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаОднотонний ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ABS пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Огороджувальна стінаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Зола |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Тип | Настінна шафа |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 9 285 ₴


