
IKEA METOD(193.945.87), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, білий/Bodbyn крем
11 859 ₴
- Немає в наявності
- Код: 193.945.87
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з брудно-білими фасадами BODBYN зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Дверцята плавно зачиняються завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП, поліефірний лак, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, Меламінова фольга, Пластикова окантовка
сталь, покриття нікель
ABS пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Фронт ящика / передня частина шухляди
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 11 859 ₴

