
IKEA METOD(293.945.39), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, білий/Voxtorp темно-сірий
13 069 ₴
- Немає в наявності
- Код: 293.945.39
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-зеленими матовими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками створіть сучасний вигляд, у якому відчуватиметься тепло та спокій.
Двері плавно закривається завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петель.
Фронтальна частина ящикаДСП
Пластикова упаковка
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий край
Диск ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластик окантовка
сталь, нікель
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або м’яким мийним засобом рідина.
Wipe чистою сухою тканиною.
Фронт ящика
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Завдяки використання пластику в цьому продукті переробленого пластику, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а існуючі матеріали отримують нове життя.
КорпусВикористовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочуть мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Система, глибина | 37.0 см |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 13 069 ₴


