
IKEA METOD(393.937.99), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, чорний/Voxtorp темно-сірий
12 320 ₴
- Немає в наявності
- Код: 393.937.99
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-зеленими матовими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками створіть сучасний вигляд, у якому відчуватиметься тепло та спокій.
Двері плавно закривається завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петель.
Фронтальна частина ящикаДСП
Пластикова упаковка
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий край
Диск ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластик окантовка
сталь, нікель
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або м’яким мийним засобом рідина.
Wipe чистою сухою тканиною.
Фронт ящика
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Завдяки використання пластику в цьому продукті переробленого пластику, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а існуючі матеріали отримують нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 80.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Система, глибина | 37.0 см |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 12 320 ₴


