
IKEA METOD(494.734.89), горизонтальна шафа з кнопкою відкриття, Enköping білий/імітація дерева білий
6 059 ₴
- Немає в наявності
- Код: 494.734.89
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами ENKÖPING із білої фольги з тонкою зернистою структурою ви отримуєте класичний вигляд із теплим характером деревини.
Дверцята плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП, Пластикова плівка, Пластикова окантовка
ДВП, пластикова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Фар акриловий ба
сталь, нікель
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або не- абразивний миючий засіб .
Протріть чистою сухою тканиною.
Корпус
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, як-от деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 6 059 ₴
