
IKEA METOD(593.944.15), горизонтальна шафа з кнопкою відкриття, білий/Voxtorp глянцевий/білий
5 713 ₴
- Немає в наявності
- Код: 593.944.15
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими глянцевими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками ви отримаєте сучасний і просторий вигляд.
Двері, які вони плавно зачиняються завдяки до вбудованого гальма
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петель.
Фронтальна частина ящикаДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
Fluid ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікель
Пластик ABS
Протріть тканиною, змоченою водою або м’яким засобом для прання рідина.
Протріть чистою сухою тканиною.
Передня панель ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових ресурсів і зменшує наш вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
КорпусУникайте використання копалин або вичерпної сировини за допомогою цього відновлюваного матеріалу.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 5 713 ₴

