
IKEA METOD(994.638.45), напівпансіон / скляні двері, білий/Stensund beige
5 403 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.638.45
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з бежевими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і ремісничим виглядом.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до ваших потреб. ваших власних потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна житлова конструкція; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Скляні дверіДВП, акрилова фарба, поліефірна фарба
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою водою або засобом для миття вікон
Протріть чистою сухою тканиною.
Скляні двері / корпус
Уникайте використання викопної або вичерпної сировини для цього відновлюваного матеріалу.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ПолицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 30.0 см |
- Ціна: 5 403 ₴

