
IKEA METOD(993.950.31), навісна шафа / 2 скляні двері, білий/Bodbyn сірий
8 887 ₴
- Немає в наявності
- Код: 993.950.31
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Міцна житлова конструкція; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручками або ручками.
p>
Скляні дверіДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть, сухою тканиною.
Протріть тканиною змочити у воді або засобі для чищення скла.
Протріть чистою сухою тканиною.
Корпус
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопного або вичерпний.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 8 887 ₴
