
IKEA METOD(993.919.76), двері рівня 2, білий/забарвлений лерхітановим чорним
15 877 ₴
- Немає в наявності
- Код: 993.919.76
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Двері плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, нікелеве покриття
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивний миючий засіб.
Протріть сухою тканиною.
Фронт ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо, щоб позитивно впливають на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Зола |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 15 877 ₴


