
IKEA METOD(694.265.38), кутова навісна шафа з каруселлю, білий/Havstorp бежевий
10 103 ₴
8 991,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 694.265.38
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з бежевими фасадами HAVSTORP для гладкого, чистого вигляду, який створює нейтральне та гармонійне враження.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого чи лівого боку.
Сильное житлове будівництво; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
загартоване скло
сталь
сталь, оцинкована
ацетальний пластик, поліамідний пластик, армований поліамідний пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивним миючий засіб.
Протріть чистою сухою тканиною.
Дверна/кутова навісна шафа
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, як-от деревне волокно, ми уникаємо використання викопного або вичерпного сировина.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 8 991,67 ₴


