Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з бежевими фасадами STENSUND, щоб створити теплу, вишукану кухню.
Двері можна встановити праворуч або ліворуч
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, Акрилова фарба, Поліефірна фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
Використовуючи відновлюваний матеріал у цей продукт, деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
РозширенняМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Верхня шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 3 921 ₴


