
IKEA METOD(894.545.73), розширення, білий/Сінарп коричневий
4 847 ₴
- Немає в наявності
- Код: 894.545.73
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з темно-коричневими фасадами SINARP із масивними дерев’яними краями для кухні, повної характеру та дрібних деталей.
двері можна встановити з правого або лівого боку
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП
дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
Масивне дерево, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП a, меламінова фольга, пластиковий край
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Завдяки використанню шматка деревини в цьому виробі як верхнього шару на ДСП замість просто твердої деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
РозширенняМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Верхня шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 4 847 ₴

