
IKEA METOD(593.949.67), напівпансіон / скляні двері, білий/Bodbyn сірий
5 315 ₴
- Немає в наявності
- Код: 593.949.67
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Суцільне житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Скляні дверіДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
загартоване скло
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою у воді або засобом для миття вікон.
Протріть чистою сухою тканиною.
Додаток
Використовуючи в t У виробництві відновлюваних матеріалів, таких як деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 30.0 см |
- Ціна: 5 315 ₴
