
IKEA METOD / MAXIMERA(894.689.33), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/Ringhult білий
31 341 ₴
27 893,49 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.689.33
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластик край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, Тоноване епоксидне / полі порошкове покриття Естер
ДСП, меламінова плівка, меламін фольга
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікель
ДСП, меламін фольга, пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 91 кг |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 27 893,49 ₴



