
IKEA METOD / MAXIMERA(994.583.06), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/Сінарп коричневий
31 024 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.583.06
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з темно-коричневими фасадами SINARP із масивними дерев’яними краями для кухні, повної характеру та дрібних деталей.
Шухляда MAXIMERA - це гладка і повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м'яко і безшумно.
Дверцята можна встановити праворуч або ліва сторона.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП
Дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
тверда деревина, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
Завдяки використанню деревини нарізайте цей виріб як верхній шар на ДСП, а не як суцільний деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас шафи високий / передня частина шухляди, середня / передня частина шухляди, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 кг |
| Зовнішній вигляд | Дуб |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку), Дерев'яний шпон |
| Тип | Висока шафа |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 31 024 ₴


