
IKEA METOD(694.720.21), висока шафа з висувною коморою, білий/Сінарп коричневий
47 781 ₴
- Немає в наявності
- Код: 694.720.21
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-коричневими фасадами SINARP із масивними дерев’яними краями ви отримаєте кухню, повну характеру та дрібних деталей.
ДверіДСП
шпон дуба, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
тверда деревина, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, Пластикова кромка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, поліетиленова плівка, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
Завдяки використанню дерев’яного зрізу в цьому продукті як верхнього шару на ДСП замість просто твердої деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 96 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 47 781 ₴

