
IKEA METOD(994.719.49), висока шафа з висувною коморою, білий/Bodbyn сірий
44 469 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.719.49
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
ДверіДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, пластикова фольга, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, нікель покриття
деревне волокно, ми уникаємо використання викопної сировини або вичерпаних т.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 98 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Сірий |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 44 469 ₴

