
IKEA METOD(994.720.05), висока шафа з висувною коморою, білий/забарвлений лерхітановим чорним
47 569 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.720.05
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
твердий ясен, Морилка, прозорий акриловий лак
Плита ДВП, Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, поліетиленова плівка, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, нікелеве покриття
Як відновлюваний матеріал деревина, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Чорний |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Зола |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 47 569 ₴

