
IKEA METOD(194.662.11), мікрохвильова шафа, білий/забарвлений лерхітановим чорним
7 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.662.11
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Диск ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластик кромка
сталь, нікельований
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Завдяки використанню відновлюваної щодо деревини ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Корпус/полицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Зола |
| Тип | Настінна шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 7 670 ₴
