
IKEA METOD / MAXIMERA(093.109.65), планшетний / 2fr / 3ch, чорний/Voxtorp темно-сірий
21 110 ₴
- Немає в наявності
- Код: 093.109.65
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-зеленими матовими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками створіть сучасний вигляд, у якому відчуватиметься тепло та спокій.
Завдяки вбудовані амортизатори, двері закриваються повільно, тихо і м'яко.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Передня частина ящикаДСП
Пластикова обгортка
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблена)
Пластикова кромка
Диск ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, епоксидна смола / поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Фронт ящика
уникайте використання викопної або вичерпної сировини з цим відновлюваним джерелом матеріальний продукт.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нового сировини та зменшує наш вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
Духова шафа/шафа під мийкоюВикористовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планета. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Колір | Сірий |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 21 110 ₴



