
IKEA METOD(794.498.36), 3 передні панелі для посудомийної машини, Стенсунд бежевий
6 768 ₴
- Немає в наявності
- Код: 794.498.36
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з бежевими фасадами STENSUND, щоб створити кухню з теплим і ремісничим виглядом.
Фронтальна частина ящикаДВП, акрилова фарба, поліефірна фарба
сталь, оцинкована
Ми уникаємо використання викопних або вичерпних сировина як відновлюваний матеріал.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.8 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Візерунок борозенки |
| Висота | 88.0 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 768 ₴


