
IKEA METOD(894.498.26), 3 передні панелі для посудомийної машини, Сінарп коричневий
9 002 ₴
- Немає в наявності
- Код: 894.498.26
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-коричневими фасадами SINARP із масивними дерев’яними краями ви отримаєте кухню, повну характеру та тонких деталей.
Фронтальна частина ящикаДСП
дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
тверда деревина, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
сталь, оцинкована
Використовуючи шматок деревини в цьому продукті як верхній шар на ДСП замість просто твердої деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.6 см |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні | |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 9 002 ₴


