
IKEA PLATSA(494.369.20), шафа 6 дверей, біле Дзеркальне скло STRAUMEN/FONNES біле
65 649 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.369.20
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кімната миттєво стане більшою, світлішою та просторішою, якщо ви виберете дзеркальні двері. Чудовий спосіб перетворити вузький коридор або маленьку спальню.
Ви можете легко змінити цю комбінацію для зберігання відповідно до інших потреб або створити новий вигляд. Просто додайте, відніміть або перемістіть окремі частини.
Дзеркальні дверцята економлять простір, оскільки вам не потрібне окреме дзеркало.
Дверцята можна повісити за допомогою отвору з правого або лівого боку.
Ручки та ручки продаються окремо.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Ящик/полицяДВП, паперова фольга, ДСП, стільниковий папір для наповнення ДВП (100% перероблено)
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття, наповнення папером із стільниковою структурою (100% перероблений)
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
Поліпропілен
алюміній, анодований
скло, пластикова плівка
ДСП, паперова фольга
Сталь, нікельована, мідна
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацеталь пластик
Сталь, поліпропіленовий пластик, оцинкований
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Використання ДВП на каркасі з ДСП у цьому продукті та з стільниковий паперовий наповнювач, ми використовуємо менше деревини. Таким чином ми краще використовуємо сировину.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Дзеркальні дверіДзеркала без свинцю – у виробництві дзеркал свинець не використовувався.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та отримувалися відповідальним чином.
ДверіМи хочуть мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 72 кг |
| Висота | 301 см |
| Глибина | 42 см |
| Двері | Немає дверей, Двері на петлях, Дзеркальні двері |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку), метал, скло |
| Властивості | З полицями, з штангами для одягу, З кошиком |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 65 649 ₴
