
IKEA METOD / MAXIMERA(294.939.78), навісна шафа/витяжка цинт. з ящиків, білий/Upplöv матовий антрацит
18 003 ₴
- Немає в наявності
- Код: 294.939.78
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV чорного матового кольору з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Ящик MAXIMERA – це гладка і повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому закривається повільно, м'яко і безшумно.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий край (мінімум 50% переробленого)
алюміній, анодований
ДСП, меламінова фольга, облямована пластик
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Сталь, Епоксидна смола /поліестерне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною.
Використовуючи відходи лісопиляння та відходи деревини в цьому продукті , ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Система, глибина | 60 см |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 18 003 ₴

