
IKEA METOD / MAXIMERA(694.919.15), шафа st з висувною стільницею / 3 шухляди, білий/Upplöv матовий темно-бежевий
21 657 ₴
- Немає в наявності
- Код: 694.919.15
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV матового сіро-бежевого кольору з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Завдяки вбудованим амортизаторам дверцята закриваються повільно, тихо та м’яко.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних напрямних з блокуванням
Дверцята закриваються автоматично
Сільна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий край (мінімум 50% переробленого)
алюміній, епоксидне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, Епоксидна смола /поліес Три порошкові покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, ламінат, пластикова кромка
Оцинкована сталь
Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Фронт ящика, низькийМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними чи переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопного або обмежені ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 21 657 ₴


