
IKEA METOD / MAXIMERA(094.924.18), шафа st з висувною стільницею / 3 шухляди, білий/Upplöv матовий темно-бежевий
22 688 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.924.18
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV матового сіро-бежевого кольору з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Завдяки вбудованим амортизаторам дверцята закриваються повільно, тихо та м’яко.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних напрямних з блокуванням
Дверцята закриваються автоматично
Сільна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий край (мінімум 50% переробленого)
алюміній, епоксидне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, Епоксидна смола /поліес Три порошкові покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, ламінат, пластикова окантовка
оцинкована сталь
епоксидна/поліефірна поверхня Порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть висушіть чистою сухою ганчіркою.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопилення та відходи деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 22 688 ₴


