
IKEA METOD / MAXIMERA(694.955.55), висока шафа на 2 двері/4 ящика, чорний/Upplöv матовий антрацит
33 595 ₴
- Немає в наявності
- Код: 694.955.55
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD дає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV чорного матового кольору з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Ящик MAXIMERA – це плавна, повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють встановити двері без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДВП
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мін. 50% перероблено)
алюміній, анодований
ДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий кант (мінімум 50% переробленого)
алюміній, анодований
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Ми хочемо мати позитивний вплив на наша планета. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Фронтальна частина шухляди, середня/передня частина шухляди, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними чи переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи деревне волокно як відновлюваний матеріал у цьому продукті, ми уникаємо використання викопного або обмежені ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 66 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
| Колір | сірий, чорний |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 33 595 ₴


