
IKEA METOD(994.923.48), Вал високий/мікро 2др/пол, білий/Upplöv матовий темно-бежевий
20 282 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.923.48
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-сірому та бежевому кольорах із вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Ви можете регулювати відстань відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити праворуч або ліворуч сторона.
Надійна конструкція корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
алюміній, епоксидне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
сталь, нікельована
Wipe очистіть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 228.0 см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 20 282 ₴


