
IKEA METOD / MAXIMERA(794.933.77), шафа для тарілок + плита з ящиками, білий/Upplöv матовий антрацит
10 456 ₴
- Немає в наявності
- Код: 794.933.77
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-чорному кольорі з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Ящик MAXIMERA - це гладка, повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м'яко та тихо.
Міцна конструкція житло; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручка або ручка.
Фронт ящикаДВП
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
алюміній, анодований
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
Опора духовкиОцинкована сталь
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть за допомогою чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | сірий, чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 10 456 ₴


