
IKEA METOD(694.939.76), висока шафа для льоду/морозильна камера/3 двері, білий/Upplöv матовий антрацит
30 320 ₴
- Немає в наявності
- Код: 694.939.76
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-чорному кольорі з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Міцний дизайн корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
алюміній, анодований
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікельована
нержавіюча сталь
Поліпропіленовий пластик
Протирати тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 30 320 ₴


