
IKEA METOD / MAXIMERA(594.921.71), висока шафа/двері/3 шухляди, білий/Upplöv матовий темно-бежевий
35 321 ₴
- Немає в наявності
- Код: 594.921.71
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-сірому та бежевому кольорах із вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Ящик MAXIMERA - це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та безшумно.
двері можна встановити з правого або лівого боку .
Надійна конструкція корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята/фронт ящикаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
алюміній, епоксидне порошкове покриття
Висока шафа для холодильника/духовки/льоду/морозильної камериДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Посібники:оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, Пластикова окантовка
сталь, оцинкована
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 248 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 35 321 ₴


