
IKEA METOD / MAXIMERA(294.935.20), shaw st n flat/szu/2dr ko, білий/Upplöv матовий антрацит
17 572 ₴
- Немає в наявності
- Код: 294.935.20
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-чорному кольорі з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Завдяки вбудованим амортизаторам двері закриваються повільно, тихо та плавно.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних направляючих з блокадою
Дверцята закриваються автоматично
Сільне житлове будівництво; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручка або ручка.
Фронт ящика/дверцятДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
алюміній, анодований
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидний/поліефірний порошок покриття
ДСП, меламінова плівка , меламінова фольга
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальна смола
ста
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | З ящиком, З кошиком |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Функція | Для побутової техніки |
| Колір | сірий, чорний |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 17 572 ₴


