
IKEA METOD(094.985.09), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, білий/матовий антрацит Nickebo
11 512 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.985.09
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Дверцята плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Масивне житлове будівництво; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою .
Фронт ящикаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, нікелеве покриття
АБС-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | сірий, чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Властивості | Відкриття кнопкове |
| Глибина | 38.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 11 512 ₴

