
IKEA METOD(894.984.40), розширення, чорний/матовий антрацит Nickebo
4 511 ₴
- Немає в наявності
- Код: 894.984.40
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Сільна конструкція корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою .
ДверіДСП
Пластикова плівка (мін. 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Настінна шафа, Верхня шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Колір | сірий, чорний |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 4 511 ₴


