
IKEA METOD(494.986.49), кутова навісна шафа з каруселлю, чорний/матовий антрацит Nickebo
9 463 ₴
- Немає в наявності
- Код: 494.986.49
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можуть бути встановлені з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
сталь
сталь, оцинкована
ацетальний пластик, поліамідний пластик, армований поліамідний пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або рідина для м’якої тканини.
Протріть сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Властивості | З каруселлю |
| Глибина | 67.5 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 9 463 ₴


