
IKEA METOD / MAXIMERA(094.916.64), справа, зліва, зліва + 3fr/2sz, білий/Upplöv матовий темно-бежевий
18 993 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.916.64
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-сірому та бежевому кольорах із вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Завдяки вбудованим амортизаторам дверцята зачиняються повільно, тихо та м’яко.
Повністю висувний ящик нижньої/високої шафи з ящиками забезпечує хороша видимість і доступ до вмісту.
Ящик на тихих слайдах з блокадою
Ящик закривається автоматично
Надійна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручка або ручка.
Фронт ящикаДСП
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
алюміній, епоксидне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидний/поліефірний порошок покриття
ДСП, меламінова плівка , меламінова фольга
Оцинкована сталь
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне порошкове покриття
Протріть тканину, змочену м’яким миючим засобом .
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Функція | До раковини |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 18 993 ₴


