
IKEA METOD(094.919.80), дротяні шафи-кошики, білий/Upplöv матовий темно-бежевий
12 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.919.80
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-сірому та бежевому кольорах із вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Ящики з м’яким і тихим ходом із замком висунення
Ідеально підходить для зберігання каструль, сковорідок і посуду.
Міцний дизайн корпусу; товщина 18 мм
Дверцята можуть бути встановлені з правого або лівого боку.
Петлі із засувками дозволяють збирати дверцята без шурупів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
алюміній, епоксидне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікельована
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацеталева смола
сталь
Поліпропіленовий пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 12 550 ₴


