
IKEA METOD(794.930.61), шафа/полиці, білий/Upplöv матовий антрацит
9 804 ₴
- Немає в наявності
- Код: 794.930.61
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-чорному кольорі з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиці регулюються.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Сільне житлове будівництво; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
алюміній, анодований
ДСП , Меламінова плівка, Пластикова окантовка
ДВП , Акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
ДСП, меламінова плівка, пластик окантовка
Протріть тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Матовий |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | З полицями |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 9 804 ₴


