
IKEA METOD(994.929.61), висока шафа з висувною коморою, білий/Upplöv матовий антрацит
57 282 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.929.61
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-чорному кольорі з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо.
ДверіДВП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
алюміній, анодований
ДСП
Пластикова фольга (мін. 90% перероблено)
Кант із пластиком (мін. 50% перероблено)
алюміній, анодований
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, поліетиленова плівка, акрилова фарба
посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Матовий |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | з висувною шафою |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Колір | сірий, чорний |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 57 282 ₴


