
IKEA METOD(994.987.17), висока шафа з висувною коморою, чорний/матовий антрацит Nickebo
45 654 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.987.17
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з матовими чорними фасадами NICKEBO ви отримаєте стильний і сучасний вигляд, який легко персоналізувати.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо.
ДверіОсновна частини:
ДСП
Фронтальний елемент/Задній елемент:
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Край:
Висока рама шафиПластиковий край (мінімум 50% переробленого)
Рамка:
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Назад:
Розсувна комораДВП, акрилова фарба
Нижня частина корпусу/ Нижня частина корпусу/ Верхня частина корпусу/ Каркас/ Кошик/ Одиночна панель:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Нижня панель:
ДВП, поліетиленова плівка, акрилова фарба
Гак-кронштейн:
посилений поліамідний пластик
Важіль керування:
Петля демпфера для кухністаль, оцинкована
сталь, нікельована
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | з висувною шафою |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Колір | сірий, чорний |
| Ширина | 60.0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 654 ₴


